Prečo

Chceme pomôcť jednotlivcom a malým firmám byť viac produktívni, aby mohli jednoduchšie uskutočniť svoje nápady a zmeniť náš svet.

Veríme, že samostatne pracujúci experti (freelanceri) a malé firmy majú v sebe prirodzený hlad spraviť z ničoho niečo, ktorý ich robí výnimočne inovatívnych. Sme preto presvedčení, že nemusíte byť veľká firma na to, aby ste dokázali urobiť dieru do sveta.

Ako

Často sa stáva, že ľudia a firmy nedokážu rýchlo nájsť kvalitného a dôveryhodného dodávateľa na uskutočnenie svojej myšlienky, svoje hľadanie vzdajú, a tak prichádzame o mnoho dobrých nápadov.

Chceme preto umožniť:

  1. jednotlivcom a firmám - jednoduchšie najať kvalitných expertov pre realizáciu svojho nápadu
  2. talentovaným freelancerom - neustále sa zlepšovať a zarobiť vlastnou hlavou
  3. bezpečne, bez obáv a efektívne spolupracovať - a roztočiť Váš biznis!

Čo

Online pracovisko Hlavičky.sk

Vytvorili sme pre vás miesto, kde sa stretávajú nápady so znalosťami a efektívnou spoluprácou sa transformujú na malé aj veľké diela pre náš svet.

Kto sme?

Každé ráno vstávame, aby sme spravili niečo lepšie ako včera. Milujeme progres a zlepšovanie a chceme pomôcť iným dosiahnuť ich ciele efektívne, rásť, napredovať a žiť tak krajší život.

Na Hlavičkách pracujeme pri každej príležitosti, cez deň aj v noci z rôznych miest Slovenska, no najčastejšie z Bratislavy, Piešťan, Žiliny a Brna, aby sme vytvorili službu, čo najhodnotnejšiu pre vás.

Jan Benka Photo

Aj z malých nápadov vznikajú veľké diela pre svet.
Neduste ich len vo svojej mysli.
Uskutočnite ich a spravte výnimočnými!

~ Ján Benka - Zakladateľ

Jakub Zajac Photo

Každá dobrá spolupráca
je založená na dôvere.

~ Jakub Zajac - CTO

A čo ten názov?

Hlavičky sú komunita talentovaných, samostatne pracujúcich expertov z celého Slovenska (freelancerov ako Web dizajnér, Grafik, Programátor, Copy Writer, Prekladateľ, SEO guru, Logo Maker, Marketér...), alebo malých firiem z rôznych oblastí špecializácie, ktorí dokážu roztočiť váš biznis svojimi vedomosťami a schopnosťami, teda vlastnou hlavou.