Ako to funguje pre freelancerov?

Aj Vy máte radi ten pocit, keď váš nápad naozaj funguje?


1. Zadajte svoju požiadavku

Vyplnením jednoduchého formulára na webe zadáte čo si potrebujete dať vytvoriť - web, logo, aplikáciu ... čokoľvek. V priebehu pár minút tak oslovíte množstvo kvalitných expertov z celého Slovenska.

2. Vyberte si tú najlepšiu ponuku

Na vašu novú požiadavku dostanete ponuky od rôznych kvalifikovaných a overených expertov pripravených hneď pracovať. Porovnajte ceny, odporúčania, portfólio a iné parametre na uľahčenie výberu toho najvhodnejšieho talentovaného experta pre dodanie vašej požiadavky.

3. Vložte kredit

Vaša bezpečnosť je prvoradá. Kredit vkladáte len vo výške dohodnutej ceny vašej služby a zaplatíte ním vášmu expertovi až keď budete s dodanou službou spokojní. Všetky platby prebiehajú online platobným systémom bez zdržania.
Pozrite si krátke video ako fungujú naše bezpečné platby.

4. Riaďte prácu na vašom projekte online

Komunikujte, vymieňajte si súbory so svojím expertom a sledujte priebeh prác na vašej požiadavke pohodlne a odkiaľkoľvek cez web. Váš expert vám dodá objednanú službu alebo dielo v požadovanom termíne tiež cez web.

5. Hotovo! Schváľte prácu a odmeňte svojho experta

Záruka kvality. Za služby svojmu expertovi platíte, až keď ste s dodanou službou spokojní. Schválite ukončenie projektu a kredit v dohodnutej výške bude prevedený na vášho experta.

Zadať moju požiadavku ZDARMA